Filtruoti pagal

Nefrito kiaušinis

Rankų darbo nefrito kiaušinis - išskirtinei moteriai! VISI NEFRITO KIAUŠINIAI ŠIOJE SVETAINĖJE YRA VIDUTINIAI - TAI UNIVERSALUS DYDIS, TINKANTIS VISOMS PRADEDANČIOSIOMS, TIEK GIMDŽIUSIOMS, TIEK NEGIMDŽIUSIOMS.

Nefritokiausinis.lt el. parduotuvėje parduodamas nefrito kiaušinis yra vienetinės gamybos, todėl čia nerasite dviejų visiškai vienodų gaminių. Skiriasi nefrito uolienos atspalviai, margumas, maišelių spalvos - kiekviena moteris pasirenka tokį, koks labiau traukia, kuris labiausiai rezonuoja, nes dydis yra vidutinis (universalus). Nėra griežtų taisyklių, kokį nefrito kiaušinį rinktis - geriausia ką pasako mūsų nuojauta. Nefrito kiaušinis ištirtas "Gamtos Tyrimų Centre" - nepaisant gana plataus atspalvių spektro, visi šioje el. parduotuvėje parduodami akmenys yra tikras nefritas.

Nefrito kiaušinis pristatomas nemokamai per OMNIVA paštomatą jau kitą dieną arba paštu (2-3d.d. Lietuvoje, už papildomą mokestį - apie 5 d.d. į užsienį). Dailus tailandietiškas maišelis ir instrukcija raštu, kaip naudoti nefrito kiaušinį pridedami DOVANŲ kaskart, kai užsakomas nefrito kiaušinis! Detalesniam suvokimui apie nefrito kiaušinio naudojimą rekomenduoju kartu įsigyti ir video pamokas.

NAUJIENA LIETUVOJE! Tokioms pat intymioms treniruotėms jūs galite naudoti juodo obsidiano, žalio aventurino ar rožinio kvarco kiaušinius! Tai taip pat iš natūralių medžiagų pagaminti gaminiai, kurie atlieka tą pačią naudą - treniruoja mūsų intymius raumenis.

Susisuko galva, pasimetėte dailių nefrito kiaušinių gausoje ar reikia patarimo? Parašykite į pokalbių langą dešiniajame kampe, el. paštu edita@esenku.lt arba paskambinkite 864024196.

Nefrito kiaušinis

Rasta 32 prekės(-ių).

Rodoma 1-32 iš 32 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai