Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 5,00 € - 80,00 €

Pagrindinis

Subkategorijos

  • Nefrito kiaušinis

    Kaip išsirinkti nefrito kiaušinį / yoni kiaušinį? 

    • GIMDŽIUSIOMS DAUGIAU NEI VIENĄ KARTĄ rekomenduoju, kad nefrito kiaušinis būtų 3,2cm-3,5cm skersmens.
    • GIMDŽIUSIOMS VIENĄ KARTĄ užtenka, kad nefrito kiaušinis būtų 3,2/ 3,1 ar 3cm diametro. 
    • Turėjusioms CEZARIO pjūvį rekomenduoju, kad nefrito kiaušinis būtų 3 ar 3,1/ 3,2cm skersmens.
    • NEGIMDŽIUSIOMS rekomenduoju, kad nefrito kiaušinis būtų  3 ar 3,1/3,2cm, jaučiančioms įtampą 2,8cm.

    Kuo didesnis nefrito kiaušinis, tuo lengviau jį pajausti ir įvaldyti. Realiai 3,5cm yoni kiaušinį gali naudoti tiek gimdžiusi, tiek negimdžiusi moteris (jis nebus per didelis, susijaudinimo būsenoje mūsų yoni išsiplečia). Kuo mažesnis nefrito kiaušinis - tuo sunkiau jį įvaldyti. Kadangi negimdžiusi moteris dažnai turi geresnį raumenų tonusą, jai rekomenduoju mažesnį yoni kiaušinį. Jūs galite išjausti pagal save, kurį kiaušinį geriau rinktis, ar turite daugiau įtampos (mažesnį), ar laisvumo (didesnį), čia nėra vienareikšmio atsakymo, o kelių militerų skirtumas nėra toks reikšmingas.

    ***

    Tokioms pat intymioms treniruotėms jūs galite naudoti juodo obsidiano, žalio aventurino, rožinio kvarco ar ametisto kiaušinius. Tai taip pat iš natūralių medžiagų pagaminti gaminiai, kurie atlieka tą pačią naudą - treniruoja mūsų intymius raumenis. Skiriasi tik energetinės akmens savybės, išjauskite vizualiai kas jus labiausiai traukia - tai ir bus teisingiausias sprendimas, vidinis balsas patars, kurį akmenį rinktis.

    ***

    Nefritokiausinis.lt el. parduotuvėje parduodamas nefrito kiaušinis yra vienetinės gamybos, todėl čia nerasite dviejų visiškai vienodų gaminių. Skiriasi nefrito uolienos atspalviai, margumas, maišelių spalvos - kiekviena moteris pasirenka tokį, koks labiau traukia, kuris labiausiai rezonuoja, nes dydis yra vidutinis (universalus). Nėra griežtų taisyklių, kokį nefrito kiaušinį rinktis - geriausia ką pasako mūsų nuojauta. Nefrito kiaušinis ištirtas "Gamtos Tyrimų Centre" - nepaisant gana plataus atspalvių spektro, visi šioje el. parduotuvėje parduodami nefrito kiaušiniai yra tikras nefritas.

    ***

    Nefrito kiaušinis pristatomas per OMNIVA paštomatą per 1-3d.d. Lietuvoje, už papildomą mokestį - apie 5-7 d.d. į užsienį. Dailus tailandietiškas maišelis ir instrukcija raštu, kaip naudoti nefrito kiaušinį pridedami DOVANŲ kaskart, kai užsakomas nefrito kiaušinis! Detalesniam suvokimui apie nefrito kiaušinio naudojimą rekomenduoju kartu įsigyti ir video pamokas.

    ***

    Susisuko galva, pasimetėte dailių nefrito kiaušinių gausoje ar reikia patarimo? Parašykite į pokalbių langą dešiniajame kampe, el. paštu edita@esenku.lt arba paskambinkite 864024196.

  • Video pamokos

    Įsijungusios šias video pamokas jūs galėsite kartu atlikti ciguno mankštą, šešių gydomųjų garsų meditaciją bei nefrito kiaušinio praktiką. Tai kompleksas praktikų, kurios užtikrina puikią moters dvasinę, emocinę ir seksualinę sveikatą. Įrašus galėsite žiūrėti tiek kartų, kiek jums reikia, kad viską įsiminti. Nefrito kiaušinis yra treniravimosi priemonė, o kaip gauti sinerginę naudą iš šios praktikos jūs sužinosite video pamokų įrašuose.

    ŠIOSE VIDEO PAMOKOSE PATEIKIAMOS PRAKTIKOS NERODOMOS JOKIUOSE LAISVAI PRIEINAMUOSE YOUTUBE ĮRAŠUOSE - TAI IŠSAMI GYVO SEMINARO MEDŽIAGA, PRAKTINIS GIDAS. Taip pat medžiaga nesikartoja knygoje - ji unikali.

    VIDEO PAMOKŲ NAUDA:

    • išmoksite eliminuoti negatyvą, todėl daug geriau jausitės emociškai ir jūsų artimieji jus labiau mylės;
    • sustiprisite savo intymius raumenis kartu atlikdamos pratimus: atstatysite makšties raumenis po gimdymo, pajusite naujų pojūčių su mylimuoju ar išmoksite patirti orgazmą;
    • subalansuosite hormonus savo kūne;
    • turėsite daugiau gyvybinės energijos ir meilės.

    Profesionaliai nufilmuotas video pamokas galite įsigyti jums patogiausiu formatu: žiūrėti internetu ar įsigyti USB diską su įrašu. Video pamokų rinkinį, kuriame yra nefrito kiaušinio praktika ir šešių gydomųjų garsų meditacija, įsigyti daug pigiau, nei atskirus įrašus!

    Dėmesio: filmuotoje medžiagoje nėra jokio apsinuoginimo ar nefrito kiaušinio naudojimo natūroje.

  • Knygos

    Mantak Chia (Mantekas Čija) knygos "Seksualinės daoistų praktikos moterims", "Seksualinės daoistų praktikos vyrams" ir "Seksualinės daoistų praktikos poroms". Tai bestseleriai tapusių knygų "Multiorgasmic Woman", "Multiorgasmic Man" ir "Multiorgasmic Couple" vertimas į lietuvių kalbą. Šios knygos padės jums tobulėti savarankiškai, jei neturite galimybės dalyvauti "Gydomoji Tao Meilė" organizuojamuose mokymuose ir seminaruose. Knygose aprašyta ne tik nefrito kiaušinio praktika, bet ir kitos daosių seksualinės praktikos, kurios naudingos žmogaus organizmui tiek gyvenant poroje, tiek vienam.

    Rekomenduoju savo namų bibliotekoje turėti visas tris knygas!

  • Bambukinė šluota

    Bambukinė šluota/ lazda SAVIMASAŽUI, detoksikacijai, ciguno energetinėms mankštoms ir anticeliulitiniam odos aktyvinimui. Veikia gilesnius sluoksnius, nei tradiciškai pirtyje naudojamos šluotelės. Tvirta, ilgaamžė. Puikiai atpalaiduoja sustingusią pečių sritį, naudinga stuksenančiais judesiais suaktyvinti visą kūną.

    Plačiau galite pamatyti pažiūrėję prie bambukinės šluotos esantį video.

    Spauskite žemiau ant prekės ir sužinokite daugiau!

  • Yoni lazdelė

    Yoni lazdelė (yoni wand) naudojama makšties savimasažui. Rekomenduoju pagal pajautimą rinktis mineralą ir lazdelės dydį, visos lazdelės tinkamos tiek gimdžiusioms, tiek negimdžiusioms. Masažuojant su yoni lazdele galime paleisti įtampas iš makšties, pažadinti vidines makšties malonumui (išgyvendinti nejautrą), taip pat galima naudoti savęs maloninimui. Prieš naudojimą sušildyti šiltu vandeniu, po naudojimo nuplauti natūraliu muilu. Prieš pirmą naudojimą būtina įdėti į šaltą vandenį ir užvirti, pavirtinti vandeniui užvirus 5min, išjungus leisti kristalui natūraliai atvėsti. Naudoti intuityviai, leidžiant kūnui atsiverti, iškvėpuojant įtampą ir atsiveriant savo seksualumui.

Aktyvūs filtrai