Apie

Dao praktikos moterims

El. parduotuvę nefritokiausinis.lt sukūrė Edita Esenku. Edita Esenku - pas daosių meistrą Mantak Chia (Mantekas Čija) sertifikuota instruktorė, kuri aktyviai moko seksualinių praktikų moterims Lietuvoje. "Kai dao praktikos apvertė mano gyvenimą aukštyn kojomis ir aš supratau, jog gebėjimas patirti orgazmą yra ne įgimtas, o įgijamas disciptinuotai treniruojantis, negalėjau šiomis praktikomis nesidalinti su kitomis moterimis. Juk statistika rodo, jog daugybė moterų nepatiria orgazmo - tai didžiuliai skaičiai. Kėgelio pratimai integruoti su nefrito kiaušiniu padeda pasiekti rezultatų per kelis mėnesius. Nefrito kiaušinis - neatsiejama moteriškų dao praktikų dalis. Kas gali būti šauniau, nei galimybė išsirinkti pačiai SAVO kiaušinį?" Kiekvienas nefrito kiaušinis unikalus, nes tai rankų darbo gaminys: skirtingi atspalviai, raštai ir margumas, truputį varijuoja dyžiai, nėra dviejų vienodų.

Edita Esenku

Edita Esenku - nefritokiausinis.lt savininkė

Nefrito kiaušinis - tai revoliucija moters gyvenime, jei tik ji įdės pastangų ir juo juo dirbs. Apie artimiausius mokymus su nefrito kiaušiniu informaciją rasite mano tinklapyje www.gydomojitaomeile.com.

Atsiliepimai

Nuostabus daiktas, rekomenduoju visoms moterims net toms, kurios kol kas yra skeptikės, nesinori labai leistis į intymias detales, tačiau nefrito kiausinis yra gerai. Labai gerai.” 

Evelina

Seniai galvojau įsigyti nefritą, bet vis neradau asmens, kuris keltų pasitikėjimą. Tačiau dabar esu labai patenkinta radusi Editą, įsigytu nefritu ir knyga bei galimybe pasikonsultuoti iškilus klausimams.

Roberta