• -6,00 €
3 knygų rinkinys
search
  • 3 knygų rinkinys

3 knygų rinkinys

51,00 €
45,00 € Sutaupote 6,00 €
Nėra mokesčio

Limituotas pakartotinis leidimas atnaujintu viršeliu! 

Kiekis
Turime

Kinų DAO meistro Manteko Čija ir amerikiečių ginekologės Reičelės Karlton Abrams knyga moterims "Seksualinės daoistų praktikos moterims" - nuostabi senojo mokymo ir šiuolaikinio požiūrio sinergija. Knyga padeda moterims įvaldyti daosių seksualines praktikas savarankiškai, pateikiama pavyzdžių iš ginekologinio darbo patirties ir kokie pokyčiai įvyko moterų gyvenime, kurios pradėjo praktikuoti DAO seksualines praktikas. Ši knyga - tai puiki pagalba mokantis dirbti su nefrito kiaušiniu. Čia aprašoma ne tik nefrito kiaušinio praktika, bet ir krūtų masažas, pagrindinės daosių meditacijos, trijų lygių orgazmai. Iliustracijos padeda geriau suvokti moters lyties organų sandarą, erogenines zonas, kas yra daugkartinis orgazmas ir kaip į jį einama, kaip praktikas realizuoti poroje ir t.t. Skaityti knygos moterims įvadą čia.

Dao meistro Mantak Chia (Mantekas Čija) ir jo ilgamečio mokinio Daglaso Abramso knyga "Seksualinės daoistų praktikos vyrams: kaip patirti daugkartinių orgazmų" - tai seksualinės paslaptys, kurias turėtų žinoti kiekvienas vyras. Čia aprašomos svarbiausios vyriškos seksualinės praktikos, kurios padeda valdyti ejakuliaciją, palaipsniui vyrai mokosi kaip patirti daugkartinių orgazmų neejakuliuojant. Knygoje taip pat yra skyrius apie moters lyties organų sandarą ir moters patenkinimą. 

Skaityti knygos vyrams įvadą čia.

Kinų DAO meistro Manteko Čija, jo žmonos Manyvan Čija, ilgamečio meistro mokinio ir instruktoriaus Daglaso Abramso ir amerikiečių ginekologės Reičelės Karlton Abrams knyga "Seksualinės daoistų praktikos poroms: kaip patirti daugkartinį orgazmą" – tai knygų moterims ir vyrams tęsinys, kurioje rasite tai, ką privalo žinoti kiekviena pora. Šioje knygoje sužinosite apie meilės technikas moterims ir vyrams, kurias pora gali realizuoti kartu: kaip liesti vienas kitą prieš pradedant mylėtis, kaip siekti daugkartinių orgazmų mylėjimosi metu, kaip keistis energijomis ir išlaikyti išskirtinai artimą ryšį su savo partneriu, kokios mylejimosi pozos turi gydomąjį poveikį konkretiems mūsų vidaus organams ir t.t. Skaityti knygos poroms įvadą čia.

Pristatymas per 1-3 d.d.

3-knygos
139 Prekės

Jums taip pat gali patikti