Knyga POROMS
search
  • Knyga POROMS
  • Knyga POROMS

Knyga POROMS

17,00 €
Nėra mokesčio

Limituotas leidimas atnaujintu viršeliu! 

Kinų DAO meistro Manteko Čija, jo žmonos Manyvan Čija, ilgamečio meistro mokinio ir instruktoriaus Daglaso Abramso ir amerikiečių ginekologės Reičelės Karlton Abrams knyga "Seksualinės daoistų praktikos poroms: kaip patirti daugkartinį orgazmą" – tai knygų moterims ir vyrams tęsinys, kurioje rasite tai, ką privalo žinoti kiekviena pora. Šioje knygoje sužinosite apie meilės technikas moterims ir vyrams, kurias pora gali realizuoti kartu: kaip liesti vienas kitą prieš pradedant mylėtis, kaip siekti daugkartinių orgazmų mylėjimosi metu, kaip keistis energijomis ir išlaikyti išskirtinai artimą ryšį su savo partneriu, kokios mylejimosi pozos turi gydomąjį poveikį konkretiems mūsų vidaus organams ir t.t. Кnygos įvadаs čia.

Kiekis
Turime

ANT SIUNTOS NĖRA JOKIŲ SKIRIAMŲJŲ ŽENKLŲ, KAS VIDUJE! Tik siuntėjo vardas ir pavardė, tad jūsų artimieji nežinos, ką jūs gavote.

Pristatymas per 1-3 d.d.

„Tam, kad mylėjimasis iš mechaninio veiksmo išaugtų į energetinį mylėjimąsi, rekomenduoju jums susipažinti su šioje knygoje pateikiamais patarimais – abiems poroje tai suteiks daug daugiau džiaugsmo vienas kitu ir malonumo“. Edita Esenku Šimkutė

seksualines_praktikos_poroms
139 Prekės

Jums taip pat gali patikti