Seksualinės praktikos moterims
  • Seksualinės praktikos moterims
  • Seksualinės praktikos moterims
  • Seksualinės praktikos moterims
  • Seksualinės praktikos moterims
  • Seksualinės praktikos moterims

IŠPARDUOTA

15,00 EUR
Su PVM

IŠPARDUOTA! Knygos pakartotinis leidimas derinamas su leidėju, knyga bus išleista artimiausiais mėnesiais. Parašykite edita@esenku.lt, jei norite būti informuoti apie naują leidimą.

Kinų meistro Manteko Čija ir amerikiečių ginekologės Reičelės Karlton Abrams knyga moterims "Seksualinės daoistų praktikos moterims" - nuostabi senojo mokymo ir šiuolaikinio požiūrio sinergija. Knyga padeda įvaldyti daosių seksualines praktikas savarankiškai, pateikiama pavyzdžių iš ginekologinio darbo patirties ir kokie pokyčiai įvyko moterų gyvenime, kurios pradėjo praktikuoti su nefrito kiaušiniu bei medituoti.

ANT SIUNTOS NĖRA JOKIŲ SKIRIAMŲJŲ ŽENKLŲ, KAS VIDUJE! Tik siuntėjo vardas ir pavardė, tad jūsų artimieji nežinos, ką jūs gavote.

Knyga "Seksualinės daoistų praktikos moterims"

Kiekis
Išparduota


 

 

 

Knyga "Seksualinės daoistų praktikos moterims" - puiki pagalba mokantis dirbti su nefrito kiaušiniu. Čia aprašoma ne tik nefrito kiaušinio praktika, bet ir krūtų masažas, pagrindinės daosių meditacijos, trijų lygių orgazmai. Iliustracijos padeda geriau suvokti moters lyties organų sandarą, erogenines zonas, kas yra daugkartinis orgazmas ir kaip į jį einama, kaip praktikas realizuoti poroje ir t.t. Skaityti turinį ir įvadą.

Knyga yra papildoma priemonė, visų pirma rekomenduoju ateiti į gyvą seminarą arba įsigyti video pamokas, kad būtų lengviau įvaldyti praktikas.

seksualines_praktikos_moterims

Jums taip pat gali patikti