Knyga MOTERIMS
search
  • Knyga MOTERIMS
  • Knyga MOTERIMS

Knyga MOTERIMS

17,00 €
Nėra mokesčio

Limituotas leidimas atnaujintu viršeliu! 

Kinų DAO meistro Manteko Čija ir amerikiečių ginekologės Reičelės Karlton Abrams knyga moterims "Seksualinės daoistų praktikos moterims" - nuostabi senojo mokymo ir šiuolaikinio požiūrio sinergija. Knyga padeda moterims įvaldyti daosių seksualines praktikas savarankiškai, pateikiama pavyzdžių iš ginekologinio darbo patirties ir kokie pokyčiai įvyko moterų gyvenime, kurios pradėjo praktikuoti DAO seksualines praktikas. Ši knyga - tai puiki pagalba mokantis dirbti su nefrito kiaušiniu. Čia aprašoma ne tik nefrito kiaušinio praktika, bet ir krūtų masažas, pagrindinės daosių meditacijos, trijų lygių orgazmai. 

Knyga "Seksualinės daoistų praktikos moterims"

Kiekis
Turime

Iliustracijos padeda geriau suvokti moters lyties organų sandarą, erogenines zonas, kas yra daugkartinis orgazmas ir kaip į jį einama, kaip praktikas realizuoti poroje ir t.t. Skaityti knygos moterims įvadą čia.

Knyga yra papildoma priemonė, visų pirma rekomenduoju ateiti į gyvą seminarą arba įsigyti video pamokas, kad būtų lengviau įvaldyti praktikas.

ANT SIUNTOS NĖRA JOKIŲ SKIRIAMŲJŲ ŽENKLŲ, KAS VIDUJE! Tik siuntėjo vardas ir pavardė, tad jūsų artimieji nežinos, ką jūs gavote.

Pristatymas per 1-3 d.d.

„Šią knygą rekomenduoju kiekvienai moteriai, kuri nori geriau pažinti savo kūną, emocijas ir seksualumą, kiekviena iš jūsų galite atskleisti savo orgazmišką prigimtį, jei atliksite knygoje aprašytus pratimus“. Edita Esenku Šimkutė

seksualines_praktikos_moterims
49 Prekės

Jums taip pat gali patikti