• Sumažinta kaina
Nefrito kiaušinis
  • Nefrito kiaušinis
  • Nefrito kiaušinis
  • Nefrito kiaušinis

Nefrito kiaušinis

75,00 EUR
60,00 EUR Sutaupote 15,00 EUR
Su PVM

Skersmuo 2,9 cm, VIDUTINIS (universalus)

Nefrito kiaušinis puikiai lavina moters intymius raumenis. Nefrito kiaušinis - tai iš natūralios uolienos (nefritas) pagaminta moteriškų treniruočių priemonė. Reguliariai naudojamas nefrito kiaušinis padeda šiais aspektais: trumpėja menstrucijos, išnyksta mėnesinių skausmaiPMS požymiai, moteris išmoksta pajusti orgazmą ir pagerinti santykius su partneriu. Kėgelio pratimai integruoti kartu su nefrito kiaušiniu duoda didesnės naudos nei vien tik nešiojamas nefrito kiaušinis. Kaip naudojamas nefrito kiaušinis sužinosite gavę nefrito kiaušinį (kartu pridedama instrukcija) arba užsisakę video pamokas.

ANT SIUNTOS NĖRA JOKIŲ SKIRIAMŲJŲ ŽENKLŲ, KAS VIDUJE! Tik siuntėjo vardas ir pavardė, tad jūsų artimieji nežinos, ką jūs gavote.

nefrito_kiausinis_tyrimas.png

Kiekis

  • Saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas
  • Nemokamas pristatymas Lietuvoje virš 50€, į užsienį 7€ Nemokamas pristatymas Lietuvoje virš 50€, į užsienį 7€
  • Iš sertifikuotos DAO instruktorės rankų Iš sertifikuotos DAO instruktorės rankų

Sertifikuotas nefrito kiaušinis (tyrimo ataskaita)

Vidutinis nefrito kiaušinis. Labiau tinka negimdžiusioms ar turėjusioms Cezario pjūvį, bet gali naudoti ir natūraliai gimdžiusi.

Išmatavimai: 3,8 x 2,9 cm

Kilmės šalis: Mianmaras (Birma). Sudėtis: nefritas.

Dovana: medvilninis maišelis nefrito kiaušiniui laikyti ir naudojimo instrukcija raštu. Šią savaitę - dovanų gausite ir išsamius video kursus "Nefrito kiaušinio praktika" ir "Šešių gydomųjų garsų meditacija".

nefrito_kiausinis_006
1 Vienetas

Jums taip pat gali patikti