Video pamokos

Įsijungusios šias video pamokas jūs galėsite kartu atlikti ciguno mankštą, šešių gydomųjų garsų meditaciją bei nefrito kiaušinio praktiką. Tai kompleksas praktikų, kurios užtikrina puikią moters dvasinę, emocinę ir seksualinę sveikatą. Įrašus galėsite žiūrėti tiek kartų, kiek jums reikia, kad viską įsiminti. Nefrito kiaušinis yra treniravimosi priemonė, o kaip gauti sinerginę naudą iš šios praktikos jūs sužinosite video pamokų įrašuose.

ŠIOSE VIDEO PAMOKOSE PATEIKIAMOS PRAKTIKOS NERODOMOS JOKIUOSE LAISVAI PRIEINAMUOSE YOUTUBE ĮRAŠUOSE - TAI IŠSAMI GYVO SEMINARO MEDŽIAGA, PRAKTINIS GIDAS. Taip pat medžiaga nesikartoja knygoje - ji unikali.

VIDEO PAMOKŲ NAUDA:

  • išmoksite eliminuoti negatyvą, todėl daug geriau jausitės emociškai ir jūsų artimieji jus labiau mylės;
  • sustiprisite savo intymius raumenis kartu atlikdamos pratimus: atstatysite makšties raumenis po gimdymo, pajusite naujų pojūčių su mylimuoju ar išmoksite patirti orgazmą;
  • subalansuosite hormonus savo kūne;
  • turėsite daugiau gyvybinės energijos ir meilės.

Profesionaliai nufilmuotas video pamokas galite įsigyti jums patogiausiu formatu: žiūrėti internetu ar įsigyti USB diską su įrašu. Video pamokų rinkinį, kuriame yra nefrito kiaušinio praktika ir šešių gydomųjų garsų meditacija, įsigyti daug pigiau, nei atskirus įrašus!

Dėmesio: filmuotoje medžiagoje nėra jokio apsinuoginimo ar nefrito kiaušinio naudojimo natūroje.

Aktyvūs filtrai